Услуги
Подпишись на рассылку новостей и акций!

Здесь размещены смежные специалисты, у которых, в случае необходимости, вы можете пройти консультации и необходимую терапию (лечение).

Обратите внимание, услуги этих специалистов платные.

Мы их рекомендуем, т.к. уже знакомы с их профессоинальной деятельностью длительное время.

Данная информация здесь размещена с целью экономии и вашего и нашего времени.

Будьте красивы и здоровы!

онколог

Олег Вовчук
онколог вищої категорії, кандидат медичних наук, тел. 067 723 62 80

Психотерапевт, психолог

Муха Ольга Валеріївна
Психотерапевт, психолог
Місце роботи: Вінницький обласний клінічний диспансер радіаційного захисту населення.
                           Крім медичного університету(1999) та спеціалізації по психотерапії у Львівському національному медичному університеті ім. Галицького(2010), закінчила Київський університет ім.. Грінченка, факультет психології (2007-2009); навчаючий проект Української спілки психотерапевтів (за стандартами Європейської асоціації психотерапевтів) – (2004-2009).

Працюю в рамках клієнт-центрованого психотерапевтичного напрямку, в якому значне місце надається особистості клієнта, його внутрішньому світу, переживанням.
Ми часто граємо певні ролі у своєму житті і раптом виявляємо, що не можемо виявити своє справжнє Я. Коли людина переживає психотравмуючу ситуацію (причому вона може бути  зовнішньо обумовлена і внутрішньо – вікові кризи), наростає тривога, страх, порушується сон, знижується настрій і т.д. Більшість людей шукають заспокоєння в психотропних ліках. Звичайно вони знімають симптоми, які порушують звичний спосіб життя, але не покращують його якість.
Я маю досвід психотерапевтичної роботи з: проблемами особистісного характеру (знижена самооцінка, труднощі в спілкуванні і побудові стосунків з іншими); зниженою вітальністю (депресія, втрата сенсу життя;) тривогою і фіксованими страхами; наслідками втрат (смерть близьких, розлучення).
Важливим є наше відношення до певних проблем, переживання та думки, пов’язані з ними. Важливо не те, яку роль грає та чи інша людина, а те, ким вона є насправді…

 

 

Instagram Telegram Viber