Услуги
Подпишись на рассылку новостей и акций!

Массаж Снежной королевы

 

 

 

МАСАЖ СНІГОВОЇ КОРОЛЕВИ


Авторські методики завжди мають величезний успіх у практикуючих масажистів, адже такі протоколи — це, насамперед, роками накопичений індивідуальний досвід вирішення найрізноманітніших проблем. Тому сьогодні в рубриці «Мануальні техніки» ми представляємо вам протокол авторського кріомасажу сферами.
ЗАГАРТОВУЄМО ШКІРУ
Із давніх часів лід використовували з косметичною метою. Про лікування холодом згадується у творах Гіппократа, Палена, Авіценни та інших ескулапів стародавності як про результативний метод зменшення болю й запальних реакцій. Відомості про лікувальний ефект холоду зустрічаються також у працях Цельсія, Бартоліні, Самойловича, Ларрея, Едварса, Воллермира та інших.


Зазвичай під кріотерапією (від грецьких слів kryos - «холод», therapya - «лікування») розуміють сукупність фізичних методів лікування, заснованих на застосуванні низьких температур для охолодження тканин, органів чи всього організму. Здавалося б, зима й холод приносять нам безліч неприємностей, адже у великих кількостях холод може бути шкідливим, навіть небезпечним. Однак невеликі порції холоду можуть бути не тільки корисні, але й лікувальні. Відомо, що на тілі людини знаходиться 24 тисячі холодових рецепторів і тільки 3 тисячі теплових. Саме тому обмороження є набагато більш небезпечним, ніж перегрів. Але в помірних дозах холод здатен перетворитися на досить ефективний зцілювальний засіб.
Уже в наші часи було доведено, що холод активізує імунну систему організму, мобілізує ендокринну й нейрогуморальну нервову системи, тому застосовується при лікуванні багатьох захворювань, забезпечуючи стабільність до стресів і перевантажень, покращуючи самопочуття та рівень працездатності. При зниженій температурі відбувається помітна активізація обмінних процесів. Крім того, у відповідь на подразнення холодом організм починає продукувати тепло, причому тепло особливе, яке супроводжується викидом у кров гормону радості ендорфіну. Тож причини широкої популярності льоду зрозумілі. Таким чином, сьогодні в нас є можливість приручити зиму та омолодити своє тіло. А яка жінка не мріє стати ще привабливішою та виглядати ще молодшою?
Запропонуйте вашим клієнтам ефективний кріомасаж сферами, який чудово освіжає й тонізує шкіру. Сфери, якими виконується масаж, зроблені зі скла ручної роботи та наповнені спеціальною рідиною, яка не замерзає.
Показання для проведення процедури
Кріомасаж поліпшує мікроциркуляцію кровоносних судин шкіри обличчя, оптимізує обмінні процеси, зміцнює тургор шкіри, істотно омолоджує зовнішній естетичний стан шкірного покриву.
Прямим показанням до косметологічного кріомасажу сферами є знижений тургор та зменшена еластичність шкіри, поява перших зморшок. Глибокі зморшки за допомогою кріомасажу, звичайно, не вдасться прибрати, зате для анемічної шкіри зі слабким кровообігом ви навряд чи знайдете щось краще.
Ще одна чудова властивість кріомасажу сферами - протинабрякова дія. Тому його часто використовують у реабілітації пацієнтів після косметичних операцій. Кріомасаж усуває післятрав-матичну набряклість за рахунок поліпшення дренажних властивостей міжтканинної рідини.
Для себорейної шкіри (досить товстої, пористої, з підвищеним саловиділенням) кріомасаж - це процедура номер один. Ефект легкого, іноді зовсім непомітного відлущування поєднується з розсмоктуванням мікрозапалень та мікрокомедонів, які завжди виникають на себорейній шкірі.
Крім того, показаннями до проведення кріомасажу також є:
•    акне;
•    запалення й подразнення шкіри;
•    набряки;
•    свербіння шкіри;
•    порушення кровообігу,
•    ослаблення імунітету;
•    косметичні проблеми шкіри (зморшки, в'ялість і блідість шкіри, підвищена чутливість).
Будьте обережні, у кріомасажу є також протипоказання:
•    алергія на холод;
•    гнійничковий сип у гострому періоді;
•    герпес у гострому періоді;
•    епілепсія, мігрені (при проведенні кріомасажу в зоні голови);
•    атеросклероз із вираженими проявами;
•    купероз.
Ефект від проведения масажу
Після масажу значно зменшується саловиділення, обличчя справді «оживає», стає свіжим, рожевим та ніби світиться зсередини. Причому ефект помітний уже через п'ять хвилин після закінчення процедури.
Кріомасаж не можна проводити довше 5 хвилин, інакше може настати стійке звуження кровоносних судин.
Пам'ятайте, що вплив холоду на шкіру не має бути надмірним. Лише правильне чергування тепла та прохолоди забезпечить бажаний результат.
Після якісно проведеної процедури необхідно почекати 15 хвилин перед виходом на вулицю. Це єдине обмеження, якого слід дотримуватися і для закріплення ефекту кріомасажу, і для нормальної реакції організму на чергову зміну температури.
Не рекомендується проводити сеанс кріомасажу також у зимовий час - перед виходом на вулицю.
ХІД ПРОЦЕДУРИ
Для проведення сеансів масажу щодня можна використовувати ефірні олії слабкої концентрації - наприклад, мускульну олію. Для клієнтів, які проживають у мегаполісі, чудово підійде масажний гель на основі гіалуронової кислоти із високим вмістом кисню.
1. Заздалегідь кладемо кріосфери до морозильної камери чи просто в холодильник на 30 хвилин, ступінь охолодження залежить від стану шкіри пацієнта.
2. На очищену шкіру обличчя, шиї й декольте клієнта наносимо невелику кількість масажної олії чи гелю та починаємо проробляти охолодженими сферами зону від центра чола до скронь, рухаючись паралельно бровам. На набряклих ділянках погладжування починаємо з верхньої периферійної зони - це активізує відтік рідини, прискорює крово- та лімфообіг, знімає напруження, накопичене у м'язах, а також сприяє очищенню проток сальних і потових залоз.
3. Від крил носа й центру верхньої губи погладжуючими рухами піднімаємося до верхніх частин вушних раковин. Цей прийом варто виконувати тільки в одному напрямку: по ходу лімфатичних судин і вен.
4. Продовжуємо масаж, стимулюючи зону від куточків рота до ко-зелків вушних раковин. Потім від центру нижньої губи піднімаємося за допомогою сфер до мочок вушних раковин .
5. Після цього плавними рухами спускаємося згори вниз обома боками шиї .
6. Стимулюємо підключичні западини . При виконанні цього прийому не слід застосовувати сильні натискання на шкіру, рухи мають бути легкими й плавними.
7. Закінчуємо масаж, використовуючи маленькі скляні сфери. По черзі проробляємо за їхньою допомогою зони від зовнішнього куточка ока до внутрішнього та навпаки. Цей прийом сприяє підвищенню тонусу м'язів та чудово впливає на тканини.

 

 

 

 

Прочитано 1400 раз Последнее изменение Среда, 23 Октябрь 2013 15:09
Похожие материалы (по тегу)
Другие материалы в этой категории: « Лазерное омоложение Гиперпигментации кожи »